JUNAK już w Centrum Motocyklowym!

Szanowni Państwo!
Mamy zaszczyt zaprezentować kolekcje wyjątkowych motocykli sygnowanych marka JUNAK®.

W celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb ich przyszłych użytkowników w kolekcji znalazły się pojazdy o pojemności 320, 250, 125 i 50 ccm3. Są to nowoczesne, praktyczne i niedrogie maszyny, jednocześnie w pełni zaspokajające potrzeby miłośników motocykli. Przy ich doborze wykorzystano trzydziestoletnie doświadczenie największego producenta części motocyklowych w kraju oraz zapał i umiejętności czołowego polskiego konstruktora – inżyniera Konrada Czwordona.

Prezentowana kolekcja wyróżnia się bardzo wysoka jakością spełniająca wszystkie obecne normy europejskie, co poświadcza udzielana 24-miesieczna gwarancja.
W naszej firmie polityka wysokiej jakości była zawsze priorytetem.

Doświadczenia tych wielu lat potwierdziły, że jest to jedyna droga do wspólnego sukcesu, czego dowodem jest zadowolenie użytkowników oferowanych przez nas motocykli. Stworzona została także siec starannie wyselekcjonowanych punktów serwisowych. Ponadto producent jako jedyny na rynku
gwarantuje wszystkim klientom – zarówno podczas gwarancji, jak i po jej zakończeniu – stuprocentowe zabezpieczenie w części zamienne dostępne na terenie całego kraju w ciągu 24 godzin.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Jeleniej Górze:
Salon Junak w Jeleniej Górze:
ul. Wrocławska 45,
tel. (075) 751 80 11, kom. 0 501 222 108
e-mail: centrum.motocyklowe@jelenia.gora.pl
oraz
Salon w Jeleniej Górze:
ul. Wincentego Pola 15,
tel. (075) 751 7011, kom. 0 501 222 106
e-mail: cm.yamaha@neostrada.pl

line.jpg

Wyprodukowano przez www.softegro.pl